Basen z podświetlanymi piłeczkami 160x160x60 cm

Basen z podświetlanymi piłeczkami 200x200x60 cm

8 500,00 zł
Brutto

Basen z piłeczkami jest rodzajem pojemnika, miękko wyścielanego, wypełnionego plastikowymi piłeczkami. Dziecko zanurzając się w suchym basenie, pozostaje na jego powierzchni.

Ilość

Basen z piłeczkami jest rodzajem pojemnika, miękko wyścielanego, wypełnionego plastikowymi piłeczkami. Dziecko zanurzając się w suchym basenie, pozostaje na jego powierzchni. Przebywanie w basenie daje wrażenie przyjemnej kąpieli w pianie, dostarcza wspaniałym wrażeń dotykowych, pobudza receptory dotykowe. Basen wpływa kojąco na pracę mięśni, które często wchodzą w stan napięcia. Dodatkową zaletą basenu jest stymulacja wzrokowa.

Częste angażowanie wzroku pozwala na jego znaczący rozwój, co w efekcie doprowadza do poprawy analizy i syntezy widzianego obrazu. W przypadku upośledzenia umysłowego zmysł wzroku jest często uszkodzony lub słabo rozwinięty. Basen z podświetlanymi piłeczkami pozwala nauczyć dziecko rozwijania spostrzegawczości wzrokowej, koncentrowania wzroku.

Sterowany za pomocą pilota - możliwość wyboru 16 kolorów świecenia, zatrzymanie koloru, 4 częstotliwości zmiany barwy  - błyskanie, migotanie, blaknięcie, płynne przechodzenie.

W komplecie 4000 szt. piłek o śr. 6 cm.

Basen wykonany jest z pianki poliuretnowej o podwyższonej gęstości.

Ściany basenu mają wymiary: 20 cm szerokości i 60 cm wysokości.

Pokrowiec basenu wykonany został z materiału plecakowego, który odporny jest zarówno na bród, jak i działanie wody. Jego dużą zaletą jest także to, że składa się z jednego elementu - nie jest w żaden sposób łączony - co zapewnia basenowi stabilną i solidną konstrukcję (nie ma możliwości rozejścia się bocznych ścian).

Podłoga także wykonana jest z pianki poliuretnowej o grubości 7 cm, do której zamontowane są moduły LED (są one dokładnie zabezpieczone folią techniczną zszytą razem z pokrowcem). Chroni to LED-y przed uszkodzeniem przez dzieci.

Termin realizacji oraz koszt transportu, ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Specyficzne kody

Podobne produkty