Poduszki sensoryczne

Poduszki sensoryczne - pomoce SI

195,00 zł
Brutto

Komplet poduszek sensorycznych składa się z 8 kwadratów o wymiarach 28 cm x 28 cm.

Poszczególne elementy mogą doskonale spełniać rolę ruchomej ścieżki sensorycznej, a jako poduszki obciążać nogi, plecy, uda, czy głowę.

Ilość

Poduszki sensoryczne

Dlaczego zabawki sensoryczne (w tym poduszki sensoryczne) to najlepsze zabawki dla niemowląt? Wpływa na to ich różna faktura materiału oraz różne wypełnienie, dzięki któremu powstają dźwięki. Poduszki sensoryczne pobudzają zatem zmysły. A w zależności od wypełnienia poduszek sensorycznych moga stanowić obciążenie dla dzieci poddawanym terapii SI. Poduszki sensoryczne w sklepie Liger to komplet poduszek sensorycznych składający się z 8 kwadratów o wymiarach 28 cm x 28 cm.

Poduszki sensoryczne i ich poszczególne elementy mogą doskonale spełniać rolę ruchomej ścieżki sensorycznej, a jako poduszki obciążać nogi, plecy, uda, czy głowę.

Każda poduszka sensoryczna uszyta jest z tkaniny bawełnianej, w różnych, gładkich kolorach.

Stosowane w poduszkach sensorycznych tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex®.

Wypełnienie w każdym kwadracie jest inne, więc i waga poszczególnych poduszek sensorycznych jest różna.Można prać w wodzie, w niskiej temperaturze.

Polecamy do gabinetów SI, produkt stymuluje zmysł dotyku.

Uprzejmie informujemy, że na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo Farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późn. zm.)

produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi.

Specyficzne kody

Podobne produkty