Ścieżka sensoryczna 6 szt.

Ścieżka sensoryczna i terapeutyczna 6 elementów

220,00 zł
Brutto

Ścieżka sensoryczna składa się z 6 kolorowych elementów. Każdy element zakończony jest stożkowatymi wypustkami, które pobudzają receptory czuciowe i poprawiają ukrwienie ćwiczonej części ciała. Jest to m\pomoc wykorzystywana podczas terapii i rehabilitacji dzieci i osób dorosłych.

Ilość

Kolorowa ścieżka sensoryczna przeznaczona jest do ćwiczeń i terapii integracji sensorycznej. Doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń równowagi oraz korekcji wad postawy, a także do masażu stóp. Specjalnie zaprojektowana ścieżka sensoryczna, zakończona wypustkami - stożkowatymi kolcami, pobudza receptory czuciowe, a "kolce" poprawiają ukrwienie ćwiczonej kończyny czy też części ciała.

Ścieżka sensoryczna przeznaczona jest do ćwiczeń i terapii, a także zabawy w zasadzie dla każdego, bez ograniczeń wiekowych, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także podczas terapii i rehabilitacji osób dorosłych. Daje możliwość dowolnego układania elementów i łączenia kolorów, co rozwija w dzieciach fantazję i kreatywność.

Co wchodzi w skład zestawu?

- jedna półkula sensoryczna,
- jedna półkula sensoryczna diament
- 3 dyski sensoryczne
- jeden półwałek sensoryczny.

Zestaw elementów składających się na pomoc, jaką jest ścieżka sensoryczna, jest w pełni bezpieczny, został wykonany w Polsce, z surowców o najwyższej jakości. Nie zawierają one ftalanów BPA i metali ciężkich.

Wymiary:

półkule - 16cm, dyski - 17cm, półwałek - 30x12 cm

Polecamy w terapii integracji sensorycznej, do rehabilitacji, a także swobodnych zabaw z dziećmi.

Specyficzne kody

Podobne produkty