Klocki Mini Waffle 500 szt.

280,00 zł
Brutto

Zestaw 500 klocków pozwala dzieciom na maksymalne popuszczenie wodzy fantazji. Tak duża liczba elementów pozwala na zabawę nawet grupie dzieci, dzięki czemu Mini Waffle mogą być z powodzeniem wykorzystywane, jako wyposażenie kącików i sal przedszkolnych.

Ilość

Klocki Mini Waffle to bezpieczne, przyjazne i fascynujące wszystkie dzieci klocki konstrukcyjne. Zostały zaprojektowane w ten sposób by idealnie wkomponować się w małe dziecięce rączki. Wykonane są z elastycznego, niezwykle miłego i przyjaznego w dotyku materiału, co dodatkowo pobudza zmysł dotyku i zachęca by się nimi bawić. Kolory klocków również angażują zmysł wzroku i sprawiają, że zbudowane konstrukcje są barwne i piękne.

Z Mini Waffli można stworzyć różnorodne budowle i formy, nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Dodatkowym atutem jest fakt, że w zestawie znajduje się instrukcja, która może zainspirować najmłodszych do stworzenia nowej postaci czy przedmiotu.

Budowanie z klocków Minni Waffle, tworzenie nowych form i układów rozwija wyobraźnię, uczy myślenia przestrzennego i logicznego, rozwija koordynację oko-ręka oraz zdolności manualne.

W zestawie znajduje się aż 500 elementów. dzięki czemu klocki z powodzeniem mogą być wykorzystywane do zabaw grupowych w przedszkolach.

Co zyskujemy dzięki klockom Mini Waffle?

- rozwój kreatywności i dziecięcej wyobraźni,
- w 100% bezpieczną zabawę przez wiele godzin,
- rozwój poprzez zabawę.

Produkt polski. Klocki można czyścić w zmywarce i pralce w odpowiednim woreczku w temp. 30 stopni.

Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 24 miesiąca.

Specyficzne kody