Mata emocje

Mata animacyjna. Gra Emocje 100 cm

169,00 zł
Brutto

Mata animacyjna Emocje to świetna propozycja do wspólnych gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Obrazki przedstawione na poszczególnych polach maty, zachęcają uczestników gry do rozmów na temat ich uczuć i stanów emocjonalnych. Gra znakomicie sprawdzi się także podczas terapii psychologicznej.

Ilość

Mata animacyjna Emocje to gra pozwalająca dzieciom na wyrażanie własnych emocji. Zachęca uczestników gry do opowiadania o swoich stanach emocjonalnych, o uczuciach o których często trudno swobodnie mówić. Stanowi znakomity pretekst do poznania i próby zrozumienia siebie oraz otaczającego świata.

Mata może być wykorzystywana zarówno przez jedno dziecko, jak i większe grupy ponieważ jej rozmiar to aż 100x100 cm. Podczas zabaw nie ma ograniczeń wiekowych. Mata może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów, a ilość gier i zabaw jest uzależniona wyłącznie od wyobraźni prowadzącego i uczestników zabaw.

Gra Emocje pozwala na opowiadanie o danej emocji, daje możliwość naśladowania jej lub wskazania, z czym się ona kojarzy. Do gry wykorzystujemy dużą kostkę z kropkami - wyrzucona ilość kropek, będzie wskazywać o ile pól można przesunąć się pionkami w stronę mety.

Mata animacyjna została wykonana z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, który łatwo utrzymuje się w czystości. Maty można używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, przez co znacząco zyskuje na swojej funkcjonalności. Czyszczenie maty przy użyciu wilgotnej ściereczki i delikatnego detergentu.

Kolorowy i wielobarwny materiał zachęca do wspólnych gier i animacji, pozwalając na aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu. Mata świetnie sprawdzi się także w salach przedszkolnych, szkolnych i terapeutycznych. Pomoc idealna do gabinetów, w których prowadzone są sesje i terapie psychologiczne.

Materiał jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości.

Wymiar maty: 100x100 cm
Produkt polski.
Zestaw zawiera matę animacyjną oraz kostkę edukacyjną o wym.10x10 cm.

Specyficzne kody