Kodowanie. Gra edukacyjna

Kodowanie. Nauka przez zabawę - gra edukacyjna

28,00 zł
Brutto

Kodowanie to gra edukacyjna dla najmłodszych, która uczy języka kodowania i wprowadza w jego tajniki. Jej niewątpliwą zaletą jest fakt, że za każdym razem układamy planszę do kodowania od nowa, dzięki czemu zyskujemy niezliczoną ilość nowych kombinacji i układów.

Ilość

Gra Kodowanie to wciągająca zabawa i jednocześnie pomoc edukacyjna dla najmłodszych. Wprowadza dzieci w świat nauki i pokazuje najmłodszym, jak programować. Wszystko oczywiście dzieje się poprzez zabawę. 

Czym jest programowanie?

Jest to język, swego rodzaju szyfr, wyrażający się poprzez wykonywanie kolejno poszczególnych poleceń, które to zaprowadzą nas do wyznaczonego celu. Programowanie rozpoczyna się od najwcześniejszych chwil życia. Aby prawidłowo i sprawnie komunikować się, zachować należytą prozodię, należy mieć zaprogramowany język. Stąd też gra znajdzie swoich zwolenników także wśród logopedów i terapeutów.

Pomoc Kodowanie posiada kilka wariantów gry. Każda kolejna rozgrywka jest różni się od poprzedniej, za każdym razem plansza układana jest od nowa, co zapewnia nieskończoną ilość kombinacji, brak powielanej rutyny, takich samych sytuacji, a co za tym idzie - nie ma mowy o nudzie!

Dzięki zabawom z kodowaniem, maluch pozna czym jest symetria i nauczy się w przyjemny sposób pisać i odczytywać kod.

Zabawa w programowanie sprzyja rozwojowi myślenia logicznego, rozwija myślenie przyczynowo-skutkowe oraz wyobraźnię.

Zawartość opakowania:

- plansza do gry,
- woreczek materiałowy,
- 2 kostki do gry,
- naklejki na kostki,
- 108 żetonów.

Rekomendowany wiek: dla dzieci od 3 roku życia.

Specyficzne kody

Podobne produkty