Terapia ręki od A do Z. Grafomotoryczne ulice

Terapia ręki od A do Z. Grafomotoryczne ulice

15,50 zł
Brutto

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu usprawnienie motoryki małej, wprowadza i przygotowuje dziecko do nauki pisania.

Ilość

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu usprawnienie motoryki małej, wprowadza i przygotowuje dziecko do nauki pisania. Mogą korzystać z niego nauczyciele i rodzice pracujący z dziećmi w wieku przedszkolnym, które uczą się prawidłowego uchwytu pisarskiego. Książka rozwija zdolności manualne i pozwala na pokonywanie trudności grafomotorycznych.

Zestaw Grafomotoryczne ulice składa się z 19 kart stanowiących uzupełnienie ćwiczeń ręki w domu lub szkole. Ćwiczenia zawarte w zestawie, łączą naukę pisania z zabawą. Plansze można rozłożyć na podłodze czy też stoliku i prowadzić palec po ścieżce. Można także wodzić po ścieżce kredką, piłeczką czy samochodzikiem - doskonali to bowiem także ruchy potrzebne do późniejszego pisania. Zabawa z grafomotorycznymi ulicami usprawnia rotację w przedramieniu i prawidłowy chwyt pisarski, poprawiając estetykę pisania. Doskonali także proces automatyzacji pisania, koordynację wzrokowo-ruchową oraz fiksację wzroku na poruszającym się przedmiocie.

Format: A4,
Objętość: 20 kart,
Oprawa: miękka.

Polecamy w terapii ręki oraz jako pomoc w grupach przedszkolnych.


Specyficzne kody

Podobne produkty