Poduszeczki sensoryczne Mini - pomoce SI

70,00 zł
Brutto

Poduszeczki sensoryczne Mini to pomoc, którą wykorzystają podczas zajęć terapeuci SI, logopedzi, pedagodzy, psychologowie, a także nauczyciele wychowania przedszkolnego.

Ilość

Poduszeczki sensoryczne Mini to pomoc, którą wykorzystają podczas zajęć terapeuci SI, logopedzi, pedagodzy, psychologowie, a także nauczyciele wychowania przedszkolnego. Komplet woreczków składa się z 8 różnych kwadratowych woreczków o wymiarze 10x10 cm każdy. Każdy woreczek wykonany jest z jednolitej bawełnianej tkaniny w innym kolorze. W terapii z dziećmi ważnym jest to, że każdy woreczek posiada inne wypełnienie, kwadraciki różnią się także wagą. Wewnątrz woreczka znajdziemy m.in. kamyki czy piasek.

Poduszeczki Mini mogą być używane wraz ze ścieżką sensoryczną lub sensorycznymi poduszkami. Dziecko czy osoba dorosła, chodząc stopami po ścieżce sensorycznej, trzyma w ręku woreczki sensoryczne Mini o odnajduje bądź porównuje podobne struktury.

Poduszeczki sensoryczne Mini nie są jednak identyczne, jak ścieżka sensoryczna czy poduszki sensoryczne, mimo iż zastosowano w tych produktach bliźniacze kolory i wypełnienia.

Pomoc może być również używana przez najmłodsze dzieci, jako zabawka rozwojowa.

Poduszeczki sprzedawane są w ażurkowym, ściąganym woreczku, co ułatwia ich przechowywanie i transportowanie oraz zapewnia estetytczny wygląd całemu zestawowi.


Waga całego kompletu – około 1 kg.

Można prać w wodzie.
Stosowane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex®.

Specyficzne kody

Podobne produkty