Sorter - bujany pajacyk
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Przeplatanki dla dziewczynek maxi. Pomoc i gra zręcznościowa

36,00 zł
Brutto

Gra zręcznościowa Przeplatanki pełni wiele dydaktycznych i terapeutycznych funkcji. Przyczynia się do usprawnienia w obrębie motoryki małej, ćwiczy precyzję palców, koncentrację i cierpliwość oraz koordynację.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Gra zręcznościowa Przeplatanki pełni wiele dydaktycznych i terapeutycznych funkcji. Przyczynia się do usprawnienia w obrębie motoryki małej, ćwiczy precyzję palców, koncentrację i cierpliwość oraz koordynację - wszystko, to co przedszkolakowi jest niezbędne do nauki sznurowania butów, robienia kokardek, zapinania guzików, suwaków i ogólnie - poprawy samoobsługi. Nabyte we wczesnych latach umiejętności precyzyjnego posługiwania się narzędziem pisarskim, umiejętność przewlekania, przeplatania, wsuwania - przyczynią się do osiągnięcia prawidłowego rozwoju w zakresie pisania.

8 kolorowych tabliczek-plansz, które zawiera zestaw, dostosowane są do zainteresowań małych dziewczynek, dzięki czemu praca i zabawa, którą wykonują podczas przewlekania sznureczków, stają się ciekawą i inspirującą przygodą, a nie nudnym obowiązkiem.

Zestaw zawiera 8 dziurkowanych obrazków. Zestaw znajduje się w plastikowej walizce.

Zawartość opakowania

8 tabliczek z otworami, 4 sznurki, instrukcja.

Polecamy w terapii ręki, jako wyposażenie kącików przedszkolnych oraz w terapii autyzmu.

Specyficzne kody

Podobne produkty