Memo gra pamięciowa, rozpoznaj ciężar. Klocki rozpoznaje ciężar.

Memo pamięciowe - gra rozpoznaj wagę, ciężar - klocki

120,00 zł
Brutto

Drewniana gra typu MEMO to doskonała zabawka, która pomoże Twojemu dziecku w ćwiczeniu koncentracji, pamięci oraz rozpoznawaniu ciężarów.

Ilość

Drewniana gra typu memo to doskonała zabawka, która pomoże Twojemu dziecku w ćwiczeniu koncentracji, pamięci oraz rozpoznawaniu ciężarów. Zadaniem dziecka jest połączyć w pary wszystkie drewniane trójkąty rozpoznając je po ich ciężarze. Dziecko ma odnaleźć pary, ale nie oglądając obrazki, tylko podnosząc klocek i oceniając jego wagę. Chodzi o odnalezienie dwóch klocków o takim samym ciężarze. Przed przystąpieniem do gry, należy obrócić drewniane klocki nadrukiem w dół, a następnie odgadnąć, gdzie ukryte są pary. Kto zgadnie zabiera parę. Ten sam ciężar oznaczony jest również kluczem w takim samym kolorze.

Bardzo proste zasady i ładne wykonanie sprawiają, że w grę można grać już z małymi dziećmi. Gra w memory to świetne ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości, tzn. 6 par. Z doświadczenia wiemy, że pomoc znakomicie sprawdza się podczas zajęć z dziećmi ze spektrum autyzmu.

Zestaw zawiera 12 klocków - trójkącików, o różnej ciężkości.

Całość zamknięta jest w drewnianym pudełeczku, dzięki któremu również przechowywanie gry będzie łatwe.
Materiał: drewno.
Wymiary pojedynczego elementu gry 6,7 x 6,7 x 5,8 cm
Wymiary gry: 12 x 12 x 3,5cm.
Wiek: 3+
Deklaracja zgodności CE

Polecamy terapeutom SI i logopedom.

Specyficzne kody

Podobne produkty