Sensoryczny panel ścienny Żyrafa - pomoc i układanka manipulacyjna i zręcznościowa

Sensoryczny panel ścienny Żyrafa - pomoc i układanka manipulacyjna i zręcznościowa

170,00 zł
Brutto

Ścienny panel Żyrafa to zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych w formie panelu do zawieszenia na ścianie.

Ilość

Ścienny panel Żyrafa to zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych w formie panelu do zawieszenia na ścianie. Pomoc ta znakomicie sprawdzi się w przedszkolach, placach zabaw dla dzieci oraz w domu, zwłaszcza wtedy jeśli w półkach brakuje miejsca na zabawki.

Sensoryczny panel ścienny Żyrafa zapewnia dzieciom mnóstwo atrakcji podczas zabaw, ale pełni także funkcje terapeutyczne, rozwijając motorykę małą, ruchy precyzyjne palców oraz koordynację oko-ręka. Panel Żyrafa pozwala jednak dzieciom przede wszystkim na poznawanie owoców. Każdy owoc złożony jest z czterech części, dzięki czemu na panelu znajduje się 16 ruchomych elementów. Zadaniem dziecka jest ułożenie ich tak, aby powstały 4 obrazki. Ale zabawę można też utrudniać i bawić się na czas, albo układać obrazki w określonym położeniu np. pierwsze banany, potem winogrona, a na dole truskawka i jabłko, albo w dowolnie wybrany sposób. Dziecko ćwiczy motorykę rąk przesuwając części po podstawie oraz logiczne myślenie, bo musi się zastanowić jak poprzesuwać elementy, aby powstał obrazek.

Co równie ważne ten panel można połączyć z innymi z tej samej serii o wklęsłych bokach, aby otrzymać jeszcze większą powierzchnię do zabawy i ciekawą dekorację.

Panel z żyrafą będzie pasował do zebry bokiem, a z drugiej strony zebry można dołączyć kolejny panel z konikiem lub kotkiem.

Całość wykonana z płyty mdf i drewna.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 18m+

Wymiary: 55 x 36 x 3cm

Deklaracja zgodności CE

Polecamy przedszkolom, gabinetom terapeutycznym, a także do korzystania w domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty