Schematy. Podstawowe reguły nabywania języka. Pomoc logopedyczna i dydaktyczna

Schematy. Podstawowe reguły nabywania języka. Pomoc logopedyczna i dydaktyczna

22,00 zł
Brutto

Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania.

Ilość

Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania. Uczy dziecko rozumienia pytań oraz udzielania odpowiedzi.
Zestaw ten służy do nauki identyfikacji przedmiotu na podstawie schematu, nauki rysowania schematycznego, czytania pełnymi wyrazami (czytanie globalne), rozumienia pytań: Co to?, Czego nie ma? oraz rysowania na polecenie: Narysuj.....!
Zestaw zawiera:
- 18 elementów obrazkowych (czarno-białe),
- 19 etykietek opisowych,
- opis proponowanych ćwiczeń.
Opakowanie: woreczek + pudełko tekturowe
Pomoc doskonale sprawdza się w budowaniu diagnozy, a następnie terapii logopedycznej. Pozwala na sprawdzenie rozumienia zależności składniowych. Polecamy także w terapii pedagogicznej i psychologicznej oraz w terapii dzieci z autyzmem, które doskonale funkcjonują w oparciu o planowanie i schematyczny, utarty plan dnia. Pomoc, dzięki temu, że zawiera czarno-białe obrazki, doskonale sprawdza się w terapii logopedycznej wykorzystującej alternatywne sposoby komunikowania się (obrazki podobne do pictogramów).

Specyficzne kody

Podobne produkty