Grzybobranie. Logopedyczna gra planszowa

Grzybobranie. W zaczarowanym lesie. Dydaktyczna gra planszowa

67,00 zł
Brutto

Grzybobranie powraca w wielkim stylu! Tytuł ten znają wszyscy fani gier planszowych, którzy za młodu zagrywali się w zbieranie grzybków. Teraz dajemy im możliwość, aby zaprezentowali tę grę ich własnym pociechom. Uwzględniając potrzeby współczesnych graczy, urozmaiciliśmy zasady gry, jak i przygotowaliśmy nową, trójwymiarową oprawę graficzną.

Ilość

Gra dydaktyczna Grzybobranie to doskonały trening wielu umiejętności. Oprócz mnóstwa zabawy i emocji, gra pełni także walory edukacyjne: rozwija koordynację oko-ręka, uczy koncentracji i skupienia, oczekiwania na swoją kolej, a także rozwija słownik czynny i bierny i uczy myślenia przyczynowo-skutkowego, tak istotnego podczas konstruowania zdań.

Grzybobranie, które przedstawiamy, zostało odświeżone, urozmaicone i przystosowane do potrzeb współczesnych graczy. Posiada nową, trójwymiarową oprawę graficzną, dzięki której wyprawa do lasu staje się jeszcze bardziej wciągająca i niezwykła.

Zasady gry zostały wzbogacone poprzez pojawienie się zwierzątek, które mogą pomagać lub przeszkadzać podczas wędrówki. Na śmiałków czyha też wiedźma, która zrobi wszystko, by pokrzyżować ich plany.

Zawartość opakowania:

- plansza,
- 25 grzybków,
- 18 żetonów ze zwierzątkami,
- ściany chatki czarownicy,
- 4 koszyki,
- 4 pionki,
- kostka,
- instrukcja.

Polecamy, jako pomoc dydaktyczną do przedszkoli oraz gabinetów terapii dla dzieci.

Specyficzne kody

Podobne produkty