Różnicowanie fonemowe głosek ś, s, sz

Zima na ulicy Czereśniowej

45,00 zł
Brutto

Zima na ulicy Czereśniowej to jedna z czterech części zabawnych przygód bohaterów z cudownej ulicy Czereśniowej.

Ilość

Zima na ulicy Czereśniowej to jedna z czterech części zabawnych przygód bohaterów z cudownej ulicy Czereśniowej. Książeczka składa się z kilkunastu stron wykonanych z twardego kartonu, na których śledzimy przygody różnych postaci. W książce nie pada ani jedno słowo i właśnie to stanowi o jej wyjątkowości i sprawia że jest niezwykła i nietuzinkowa. Na każdej karcie bohaterowie mają inną przygodę, znajdują się w innym miejscu i coś innego ich frapuje. Zadaniem dziecka jest odnalezienie postaci i opowiadanie o niej. Wielką zaletą tej książki jest to, że znakomicie rozwija dziecięcą wyobraźnię i fantazję oraz wzbogaca słownictwo.

Bohaterowie z ulicy Czereśniowej szykują się na święta Bożego Narodzenia. Ubierają choinki, kupują prezenty, robią przedświąteczne zakupy. Panuje prawdziwa zimowa i świąteczna atmosfera. Pada wyczekiwany przez dzieci śnieg, z którego można lepić bałwana, rzucać się śnieżkami i zjeżdżać na sankach. Podczas tego zimowego dnia nie brakuje też jednak drobnych przygód naszych bohaterów. Aby przekonać się, jak spędzili oni ten dzień, musimy dotrzeć do ostatniej strony książki, ale należy pamiętać by nie przegapić żadnego szczegółu!

Książeczka stanie się ulubioną pozycją dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 3 r. ż, a także dla tych z opóźnionym rozwojem mowy i innymi dysfunkcjami. Daje mnóstwo możliwości kreatywnych zabaw i pozwala na ćwiczenie w skupianiu uwagi i koncentracji.

Książka kartonowa.

Liczba stron: 14

Kategoria wiekowa: 3+

Polecamy logopedom i nauczycielom.

Specyficzne kody

Podobne produkty