Świat dźwięków

Świat dźwięków

32,00 zł
Brutto

Książeczka Świat dźwięków to idealna propozycja dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z fascynującym światem słowa mówionego, czyli już dla niemowląt obserwujących rzeczywistość i naśladujących odgłosy z otoczenia.

Ilość

Książeczka Świat dźwięków to idealna propozycja dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z fascynującym światem słowa mówionego, czyli już dla niemowląt obserwujących rzeczywistość i naśladujących odgłosy z otoczenia. Treści i obrazki z książeczki odwołują się do znanych dziecku desygnatów, znajdziemy tutaj całą gamę różnych odgłosów i dźwięków, które - również dzięki pięknym, kolorowym ilustracjom - dzieci będą z chęcią powtarzały i naśladowały. Jest to doskonały trening przygotowujący malucha do sprawnego porozumiewania się mową.

W książeczce znajdziemy podstawowe i najważniejsze w początkowej edukacji każdego dziecka, działy. Należą do nich kategorie: w domu, sprzęty, pojazdy, przyroda wokół mnie oraz dzikie zwierzęta. Taki podział powoduje, że każde dziecko znajdzie dla siebie ulubioną tematykę.

Bogactwo kolorów, szczegółowych obrazków i pięknych ilustracji będzie dla maluszka dodatkową zachętą do podjęcia aktywności i pomoże mu w rozpoznawaniu i zapamiętywaniu przedmiotów i zwierząt.

Pozycja ta może posłużyć także logopedom i terapeutom pracującym ze starszymi dziećmi, u których mowa z jakichś przyczyn nie rozwija się harmonijnie bądź jest opóźniona. Jest to doskonałe narzędzie terapeutyczne.

Liczba stron: 96,
Okładka: twarda.

Polecamy do terapii logopedycznej oraz podczas pracy i zabawy z dzieckiem autystycznym.

Specyficzne kody

Podobne produkty