Dlaczego ryba w stawie pływa?...czyli logopedyczne zagadki z głoską r

Dlaczego ryba w stawie pływa?...czyli logopedyczne zagadki z głoską r

46,00 zł
Brutto

Dzieci uwielbiają zagadki. Ich rozwiązywanie jest doskonałą zabawą, która jednocześnie uczy i wychowuje.

Ilość

Dzieci uwielbiają zagadki. Ich rozwiązywanie jest doskonałą zabawą, która jednocześnie uczy i wychowuje. Informacja w postaci zagadki nawiązuje do naturalnej potrzeby odkrywania świata przez małe dziecko (...). Dla rozwijającego się dziecka całe otoczenie każdego dnia jest zbiorem zagadek, które przy pomocy swoich opiekunów lub też samo rozwiązuje. Zagadki pomagają także w poznawaniu nowych pojęć, wiadomości, nieznanych dotąd rzeczy. Mogą świetnie bawić nie tylko w przedszkolu, szkole czy w domu, ale także na spacerze i w podróży.

Wsparciem dla treści i formy zawartych na kartonikach zagadek są ilustracje. 

Zapraszamy do zabawy z zagadkami podczas żmudnej pracy logopedycznej. Stosowanie w terapii logopedycznych gier, zagadek, wierszyków eliminuje nerwowe napięcie, ożywia pracę, wnosi element zaciekawienia.

Zagadki stanowią znakomitą pomoc w utrwalaniu głoski r.

Proponowany zestaw 48 zagadek jest również fundamentem do tworzenia własnych zagadek. Pamiętać jednak należy, że każde zadanie można doprowadzić do końca tylko wówczas, jeśli nie przerasta ono możliwości wykonawcy. Wszystkie zagadki w zestawie Dlaczego ryba w stawie pływa?... zostały sprawdzone przez autorki w grupie dzieci przedszkolnych.

Polecamy w terapii logopedycznej oraz rodzicom do ćwiczeń w domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty