Sensoryczny panel ścienny Kotek - pomoc i układanka manipulacyjna i zręcznościowa

Sensoryczny panel ścienny Kotek - pomoc i układanka manipulacyjna i zręcznościowa

170,00 zł
Brutto

Ścienny panel Kotek to zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych w formie panelu przygotowanego do zawieszenia na ścianie.

Ilość

Ścienny panel Kotek to zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych w formie panelu przygotowanego do zawieszenia na ścianie. Pomoc ta znakomicie sprawdzi się w przedszkolach, gabinetach terapeutycznych, salach ćwiczeń, kącikach zabaw, świetna także do wykorzystania w domu.

Sensoryczny panel ścienny Kotek zapewnia dzieciom dużo atrakcji podczas zabaw, ale pełni także funkcje terapeutyczne, rozwijając motorykę małą, ruchy precyzyjne palców oraz koordynację oko-ręka. Panel Kotek pozwala jednak dzieciom przede wszystkim na poznawanie kształtu cyfr.

W naszej ofercie znajdują się inne panele sensoryczne, ścienne, które można łączyć w zestawy umieszczając je na ścianach.

Kotek to labirynt z cyferkami od 1 do 9. Na poszczególnych końcach labiryntu umieszczono rybki. Cyfr można wiązać z ilością rybek nadrukowanych na panelu. Dodatkowo można  bawić się  samymi cyferkami, jak labiryntem ćwicząc przy tym motorykę dłoni.

Produkt wykonana z płyty mdf i drewna.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 18m+

Wymiary: 55 x 36 x 3cm

Deklaracja zgodności CE

Polecamy przedszkolom, gabinetom terapeutycznym, a także do korzystania w domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty