DrOmnibus Edukacja Włączająca - aplikacja edukacyjna, wspierająca terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami (Terapeuta - 10 kont)

Nowy

Dromnibus

Brak w magazynie. W celu zakupu produktu napisz do nas: kontakt@liger.net.pl


Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

DrOmnibus to kompleksowe narzędzie wspierające edukację i terapię dzieci z zaburzeniami rozwoju i/lub zachowania (ASD, Zespół Downa, ADHD, niepełnosprawność intelektualna, porażenie mózgowe).

Edukacja włączająca 10 kont wersja to rozwiązanie oparte o założenia Stosowanej Analizy Zachowania (ang. Applied Behavior Analysis), jednej z najskuteczniejszych na świecie metod uczenia się bazującej na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu naukowców i klinicystów. Narzędzie samodzielnie diagnozuje poziom umiejętności dziecka oraz automatycznie dopasowuje poszczególne zadania do jego stanu wiedzy.
ponad 5000 zadań ćwiczących umiejętności takie, jak: kolory, kształty, cyfry, owoce, warzywa, zwierzęta, części ciała, emocje, zawody, system nagród oparty o tabliczkę żetonową zawierający atrakcyjne gry-nagrody, trójstopniowy mechanizm podpowiedzi,
automatycznie generujące się raporty po każdych zajęciach oraz statystyki porównawcze, organizer dla opiekuna wraz z komunikatorem, scenariusze zajęć oraz dodatkowe materiały edukacyjne.

UWAGA!

Do aplikacji Edukacja Włączająca dodaliśmy nowe gry, które rozwijają zdolność identyfikacji słuchowo-wzrokowo-ruchowej, która pozwala odnaleźć się w codzienności. Uczą i doskonalą rozpoznawanie dźwięków:
- zwierząt,
- miejsc przyrody,
- miast,
- domu,
- czynności wykonywanych przez człowieka lub wydawanych przez niego odgłosów.

Nowe gry są niezwykle atrakcyjne dla dzieci z autyzmem, pomagają im uczyć się samodzielności, komunikacji oraz orientacji w rzeczywistości społecznej. W porównaniu do pierwszego zestawu gier, które dotyczyły rozpoznawania obiektów na podstawie grafiki, nowe gry są nieco trudniejsze. Wsłuchanie się w dźwięk wymaga od dziecka nieco większej uwagi niż rozpoznanie obiektu na obrazku. Trzeba też zwrócić uwagę, że bodziec dźwiękowy znika i dziecko musi dokonać wyboru właściwej odpowiedzi z pamięci. Dla każdego odgłosu pojawiają się różne zestawy odpowiedzi. Pytania są ze sobą połączone tak, aby rozwijać u dziecka umiejętność różnicowania danego dźwięku nie tylko w zestawieniu z kontrastowymi odpowiedziami, ale także z obiektami wydającymi podobne dźwięki lub podobnymi znaczeniowo.

Dostępne na: tablet, komputer, tablicę interaktywną.

Co zyskujesz?

Zyskujesz narzędzie, w którym w pełni zaimplementowano metodę Stosowanej Analizy Zachowania.

Motywujesz dziecko do rozwijania swoich deficytów poprzez pracę na urządzeniu, które pozytywnie wpływa na poziom zaangażowana w wykonywanie zadań.

Otrzymujesz zbiory zadań z poziomem trudności dostosowanym do możliwości i potrzeb dziecka.

Dział statystyk daj ci dostęp do danych określających skuteczność dziecka oraz postęp jakiego dokonuje w obrębie ćwiczonych umiejętności.

Masz możliwość gromadzenia w jednym miejscu dodatkowych informacji o dziecku, przebiegu pracy.

Dzięki zautomatyzowaniu zapisu wyników i dostosowaniu zadań do poziomu dziecka, zyskujesz więcej czasu na aktywną obserwację dziecka, sposobów radzenia sobie w sytuacji wyzwania.

Licencja: 1 rok.

Polecamy dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

DrOmnibus Edukacja Włączająca - aplikacja edukacyjna, wspierająca terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami (Terapeuta - 10 kont)

DrOmnibus Edukacja Włączająca - aplikacja edukacyjna, wspierająca terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami (Terapeuta - 10 kont)

Kompleksowe rozwiązanie oparte o założenia Stosowanej Analizy Zachowania (ang. Applied Behavior Analysis), jednej z najskuteczniejszych na świecie metod uczenia się bazującej na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu naukowców i klinicystów.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii