Wielki Quiz o Świecie. Gra planszowa dla całej rodziny

Wielki Quiz o Świecie. Gra planszowa dla całej rodziny

90,00 zł
Brutto

Gra Quiz o Świecie dostarcza świetnej zabawy i rozrywki dla całej rodziny. Oprócz jej niekwestionowanych walorów rozrywkowych, wprowadza także uczestników gry w fascynujący świat historii, geografii, przyrody, nauki, techniki, kultury i sztuki.

Ilość

Gra Quiz o Świecie dostarcza świetnej zabawy i rozrywki dla całej rodziny. Oprócz jej niekwestionowanych walorów rozrywkowych, wprowadza także uczestników gry w fascynujący świat historii, geografii, przyrody, nauki, techniki, kultury i sztuki. Dziedziny te będą mogły być zgłębiane przez graczy dzięki bardzo ciekawej formie gry, jaką jest quiz, czyli swego rodzaju konkurs polegający na odpowiadaniu na pytania. Forma quizu nie powoduje nudy ale trzyma wszystkich w napięciu i emocjach.

Gra stanowi znakomitą formę nauki dla dzieci w wieku szkolnym, a także dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o świecie.


Zawartość opakowania:
201 kart pytań i odpowiedzi, 18 kart liter, karta z nazwami działów, 6 pionków do gry, kostka, plansza, 80 żetonów, klepsydra, notes, kubek, kulka, katapulta, instrukcja.

Rekomendowany wiek: 10+

Polecamy, jako znakomite uzupełnienie do nauki geografii, historii, przyrody.

Specyficzne kody

Podobne produkty