



Język na uwięzi to pozycja, która powinna być znana każdemu logopedzie zajmującemu się tematyką skróconego wędzidełka języka. Jej autor - jako praktyk, przekazuje czytelnikowi niezwykle cenne wskazówki do pracy terapeutycznej (także miofunkcjonalnej). W podręczniku znajdziemy także zdjęcia struktur jamy ustnej, fotografie przedstawiające język i wędzidełko przed i po zabiegu.
Język na uwięzi. Jak niewielka struna pod językiem wpływa na proces karmienia, mowę, jedzenie i wiele innych aspektów naszego życia to długo oczekiwana pozycja na rynku logopedycznym. Jej autor - dr Richard Baxter wraz z zespołem współpracowników - specjalistów medycznych, odkrywa tajemnice krótkiego wędzidełka języka, a także jego wpływ na niemowlęta i osoby dorosłe. Podręcznik dr Baxtera daje czytelnikowi wskazówki oraz podsuwa metody leczenia i terapii stosowane przez różnych specjalistów.
W książce znajdziemy m.in. cenne wskazówki na temat karmienia niemowląt, a także opisany wpływ skróconego wędzidełka na mowę. Autor udowadnia także, że skrócone wędzidełko języka niesie ze sobą problemy ze snem, drogami oddechowymi, problemy stomatologiczne oraz ortodontyczne.
Autor: Richard Baxter,
Ilość stron: 343
Polecamy neorologopedom, logopedom oraz rodzicom