Moja farma -  drewniana pomoc i zabawka edukacyjna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Moja farma - drewniana pomoc i zabawka edukacyjna

135,00 zł
Brutto

Moja farma to znakomita zabawka dla najmłodszych - kreatywna, rozwijająca zdolności manualne i pełniąca funkcje terapeutyczne.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Moja farma to znakomita zabawka dla najmłodszych - kreatywna, rozwijająca zdolności manualne i pełniąca funkcje terapeutyczne. Zabawa w farmę rozwija dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, pozwala na wymyślanie zabaw tematycznych, rozwija także mowę opowieściową oraz koordynację oko-ręka.

Dzięki niej, dzieci mają możliwość zapoznania się z wiejskimi zwierzętami, co jest szczególnie istotne dla dzieci, które mieszkają w miastach. Najważniejszym elementem zabawki jest duża, kolorowa, solidnie wykonana obora, w której to mieszkają: koń, krówka, świnka i inne wiejskie zwierzęta. Obora - jak przystało na profesjonalną i realistyczną oborę - posiada otwierane drzwi, przez które swobodnie przechodzą zwierzątka. Z drugiej strony zaś - drugimi otwieranymi wrotami - rolnik ma możliwość wprowadzania zwierząt.

Zabawka może być wykorzystywana podczas różnych terapii, np. podczas usprawniania ręki (motoryka mała), ponieważ na drzwiach obory znajdują się różne rodzaje zamków i zasuwek, które można otworzyć tylko częściowo, np. od góry, co umożliwi obserwację głowy konia lub krowy. W celu ułatwienia wprowadzania zwierzątek do obory, jedna część dachu jest ruchoma - można ją zdejmować.

Zestaw - oprócz zwierzątek (koń, krowa, świnka, owca, kot, pies) i obory - został wyposażony jeszcze w takie figurki, jak: rolnik, żona rolnika, traktor, płotek, drzewko.

Zestaw zawiera:

- oborę z zamykanymi drzwiami
- 12 figurek

Całość wykonana z drewna, zapakowana w kolorowe, estetyczne opakowanie.

Wiek: 3+

Wymiary obory: 19,5 x 11,5 x 14cm

Wymiary elementów: od ok. 3 x 1,5 x 1cm do ok. 6 x x 5 x 1cm

Deklaracja zgodności CE

Polecamy, jako wyposażenie przedszkolnych kącików zabaw.

Specyficzne kody

Podobne produkty