Puzzle warstwowe drewniane - Jak spędzamy dzień

Puzzle warstwowe drewniane - Jak spędzamy dzień

40,00 zł
Brutto

Drewniane puzzle warstwowe Jak spędzamy dzień to solidna i bardzo kreatywna zabawka dla dzieci. Trudność polega na ułożeniu aż czterech warstw puzzli.

Ilość

Drewniane puzzle warstwowe Jak spędzamy dzień to solidna i bardzo kreatywna zabawka dla dzieci. Trudność polega na ułożeniu aż czterech warstw puzzli. Puzzle przedstawiają poszczególne etapy dnia: od momentu wstania z łóżka, poprzez spożywanie śniadania, zabawę w przedszkolu i kończą się znów na przygotowaniu się do snu i czytaniu na dobranoc. Dzięki takiej zabawie, dziecko nie tylko zapozna się ze schematem dnia, ale także będzie miało możliwość spostrzeżenia, że dzień każdego dziecka wygląda podobnie i  że każdy ma swoje obowiązki.

Warstwy układane są na grubej drewnianej podstawce. Świetna zabawa, w czasie której dziecko poćwiczy koncentrację, cierpliwość, logiczne myślenie oraz zręczność. Puzzle doskonale sprawdzą się także podczas nauki rozpoznawania kształtów oraz kolorów.  Pomoc rozwija także mowę opowieściową i uczy myślenia przyczynowo-skutkowego. Każdy z obrazków składa się z puzzli o nieregularnych kształtach. 

Zestaw składa się z drewnianej podstawy do układania oraz 20 puzzli.

Pomoc przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Polecamy terapeutom, logopedom i rodzicom.

Wymiary: 20x20x1,5 cm.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Posiada deklarację zgodności CE.

Specyficzne kody

Podobne produkty