Liczydło dwustronne. Pomoc dydaktyczna

Liczydło dwustronne. Pomoc dydaktyczna i matematyczna

80,00 zł
Brutto

Liczydło dwustronne to pomoc do nauki matematyki, będzie pomocne nawet dla najmłodszych dzieciaków, które przejawiają zainteresowanie działaniami na liczbach.

Ilość

Liczydło dwustronne to pomoc do nauki matematyki, będzie pomocne nawet dla najmłodszych dzieciaków, które przejawiają zainteresowanie działaniami na liczbach. Liczydło pozwala na trenowanie logicznego myślenia, ćwiczenia w wykonywaniu działań matematycznych, a także przyczynia się do usprawniania i ćwiczeń zdolności motorycznych.

Nasze liczydło dwustronne ułatwia naukę dodawania i odejmowania.Zestaw został wyposażony w dwie drewniane tabliczki, które łatwo można wyjąć. Z jednej strony tabliczki, zapisane zostały działania matematyczne, zaś na drugiej stronie - kolorowe koraliki, które ułatwiają wykonanie tego działania. Liczydło umożliwia wykonywanie działań dodawania i odejmowania. Dziecko przekłada koraliki z jednej strony tabliczki na drugą, dzięki czemu wykonuje zadanie i widzi jego wynik. Pomoc umożliwia włożenie obu drewnianych tabliczek jednocześnie, zabezpiecza je przed ewentualnym zagubieniem.

Każdy rządek na drewnianej tabliczce liczydła, występuje w innym kolorze. Kolor na tabliczce odpowiada kolorowi koralików, co ułatwia dziecku wykonywanie zadań.

Pomoc wykonana jest z lakierowanego drewna, posiada metalowe prowadnice.

Wymiary: 32 x 18 x 8cm.

Wiek: 4+

Deklaracja zgodności CE

Polecamy, jako pomoc dydaktyczną dla placówek przedszkolnych i szkolnych.

Specyficzne kody

Podobne produkty